Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2 participanți

    Cerere Unban

    valyus95
    valyus95
    Membru
    Membru


    Mesaje : 5
    Data de inscriere : 08/06/2013
    Varsta : 27

    Cerere Unban  Empty Cerere Unban

    Mesaj Scris de valyus95 Mier Iul 03, 2013 10:24 am

    1.Numele CSS:Romeo Smile
    2.IP:92.81.197.164
    3.Numele adminului care v-a banat:DuFflasS
    4.Data si ora: 21:11 3 iulie 2013
    5.Motiv (motiv-ul ptr care a-ti luat ban): Am luat ban  deoarece vb doi admini ca-s codat asa in fata mea!! Nam zis nimiik un player ma injurat ca lam luat iar eu im raspuns " Sa o iei tu " Dupa care un admin .. un copil imi da mute pe degeaba !! Imi trece mutul si leam zis eu ce cauta niste copii cu admin si cum a ajuns PGL din cauza lor !! Toti se injurau nimeni nu dadea mut decat la ala care comenta un ppic la admin ca-i un copil ofticat !! Toti admini prezenti erau DuFflasS : Nobbr33 . si Stefan Ro ... Trei inculti care dau ban pentru nimik !!
    RESPECT NEK .. TAURUS ... Marius . admini in varsta care nu fac abuz ca copii astia 3 !! Respect PGL!!
    NeK
    NeK
    Admin Server
    Admin Server


    Mesaje : 59
    Data de inscriere : 27/09/2012
    Varsta : 28
    Localizare : Bucuresti

    Cerere Unban  Empty Re: Cerere Unban

    Mesaj Scris de NeK Mier Iul 03, 2013 11:59 am

    O sa-ti fie scos banul...dar fii si tu mai respectuos...nu-i mai face pe admini inculti chiar daca asta consideri..ramai si tu cu o prestanta
    valyus95
    valyus95
    Membru
    Membru


    Mesaje : 5
    Data de inscriere : 08/06/2013
    Varsta : 27

    Cerere Unban  Empty Re: Cerere Unban

    Mesaj Scris de valyus95 Mier Iul 03, 2013 1:03 pm

    Nek.... amice playeri injurau acolo cu drai si unu ma injurat pe mn si iam raspuns nu lam injurat si mia dat mie mute !! Si ala care ma injurat radea frate ce naiba!! Sti ca respect oamneni ca tn ca aurus din cauza ca nu permiteti unele lucruri!! CUM AR FI INJURATU !!

    Continut sponsorizat


    Cerere Unban  Empty Re: Cerere Unban

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Sept 21, 2024 9:35 am