Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+3
Nutzu
RO|PGLºow|PIpOmETrU
Andrey
7 participanți

    Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive

    Andrey
    Andrey
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 57
    Data de inscriere : 11/02/2012
    Varsta : 30
    Localizare : Suceava

    Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive Empty Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive

    Mesaj Scris de Andrey Mar Iun 05, 2012 1:28 am

    În cadrul evenimentului E3 din America de anul acesta, Valve a anunţat data de lansare a urmaşului lui Counter-Strike 1.6 şi a lui Counter-Strike: Source, Counter-Strike: Global Offensive. Jocul va fi lansat oficial pe 21 August 2012 şi nu va fi un joc free-to-play, aşa cum se astepta multă lume (comparând cu ştirile despre Dota2), el va costa 10 Euro + TVA pe shop.computergames.ro.
    Counter-Strike: Global Offensive va fi disponibil pe mai multe platforme precum: PC, Mac, PSN (PlayStation Network) precum şi pe Xbox Live Arcade. Pe langă multi-platformele pe care se va putea juca, producătorii de la Valve plănuiesc să adauge lucruri noi jocului precum: hărţi, modele de jucători şi arme, actualizări ale hărtilor vechi (renumitele hărţi, de_dust2, de_train, de_inferno etc.). Cu toate aceste modificări grafice, ei s-au gândit să mai schimbe şi modul de joc adăugând opţiuni precum: matchmaking, meciuri de ladder etc.
    În prezent, jocul mai are multe modificări de suferit dar cine ştie ce se poate întâmpla în două luni
    .
    RO|PGLºow|PIpOmETrU
    RO|PGLºow|PIpOmETrU
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 199
    Data de inscriere : 18/04/2012
    Varsta : 28

    Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive Empty Re: Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive

    Mesaj Scris de RO|PGLºow|PIpOmETrU Joi Iul 12, 2012 12:04 pm

    ce frumos debea astept:X:X:X:X: andreeii ursule nu vinde pc ca nu o sa il poti juca:)) Shocked Shocked Twisted Evil
    Andrey
    Andrey
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 57
    Data de inscriere : 11/02/2012
    Varsta : 30
    Localizare : Suceava

    Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive Empty Re: Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive

    Mesaj Scris de Andrey Joi Iul 12, 2012 12:05 pm

    Imi iau alt pc de ultima generatie cu procesor I5
    RO|PGLºow|PIpOmETrU
    RO|PGLºow|PIpOmETrU
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 199
    Data de inscriere : 18/04/2012
    Varsta : 28

    Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive Empty Re: Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive

    Mesaj Scris de RO|PGLºow|PIpOmETrU Joi Iul 12, 2012 12:06 pm

    iti iei biberon?Smile)
    Andrey
    Andrey
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 57
    Data de inscriere : 11/02/2012
    Varsta : 30
    Localizare : Suceava

    Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive Empty Re: Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive

    Mesaj Scris de Andrey Joi Iul 12, 2012 9:12 pm

    Da pentru tine Wink Smile)
    avatar
    Nutzu
    Membru
    Membru


    Mesaje : 10
    Data de inscriere : 21/04/2012
    Varsta : 42

    Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive Empty Re: Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive

    Mesaj Scris de Nutzu Mar Sept 18, 2012 7:08 am

    [b]Global Ofensive ? Smile) NU SE MERITA CUMPARAT!e foarte naspa.orange box v73 e parfum pe langa global.am jucat si sunt dezamagit.ca are sunete schimbate,arme modificate si cateva functii in plus,nu e mare lucru.in plus,sckinurile la playeri ca e ct sau t,au aceeasi culoare si se aseama mult cu,culoarea mapelor.greu de observat,greu de deosebit.parca ai fi intr-un film alb negru
    RO|PGLºow|PIpOmETrU
    RO|PGLºow|PIpOmETrU
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 199
    Data de inscriere : 18/04/2012
    Varsta : 28

    Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive Empty Re: Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive

    Mesaj Scris de RO|PGLºow|PIpOmETrU Mar Sept 18, 2012 7:23 am

    sper sa nu fie asa nutu!!! pentru ca ar trebui sa mai facem un pas in fata!!
    JACKZORN
    JACKZORN
    Membru
    Membru


    Mesaje : 104
    Data de inscriere : 08/08/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Valcea

    Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive Empty Re: Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive

    Mesaj Scris de JACKZORN Mar Sept 18, 2012 11:01 am

    bah dece sa cumparam noi cs:go cand avem css al nostru !!!!
    DieZz#
    DieZz#
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 466
    Data de inscriere : 28/08/2012
    Varsta : 28
    Localizare : Bucuresti

    Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive Empty Re: Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive

    Mesaj Scris de DieZz# Mar Sept 18, 2012 11:20 am

    NUTU te contrazic ! este normal sa fie totul schimbat in CS:GO, este un joc de ultima generatie, doar nu vroiai o grafica ca in 1.6 sau ca in Source mai de graba...e foarte frumos jocul, iti spun, e foarte greu la inceput ! dar usor usor devii maestru Smile
    nebunu10001
    nebunu10001
    Admin Server
    Admin Server


    Mesaje : 8
    Data de inscriere : 18/09/2012
    Varsta : 37

    Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive Empty Re: Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive

    Mesaj Scris de nebunu10001 Mar Sept 18, 2012 2:41 pm

    JACKZORN TU NU VREI SA EVOLUEZI DELOC ATI PLACE IN CARCASA VECHE FRATE PRIN NOUL CS GO U VAD O OPORTUNITATE SI ORICE IMBUNATATIRE ESTE UN MARE PAS PT GAMERI PT CA ASEMEA TIPURI DE JOCURI GEN CSS NU SE SCOT PESTE NOAPTE
    JACKZORN
    JACKZORN
    Membru
    Membru


    Mesaje : 104
    Data de inscriere : 08/08/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Valcea

    Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive Empty Re: Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive

    Mesaj Scris de JACKZORN Mar Sept 18, 2012 11:49 pm

    ai dreptate nebunu dar nu merita sa dai bani pe un joc pc!!! parerea mea!!!
    Mikro ...
    Mikro ...
    Membru
    Membru


    Mesaje : 9
    Data de inscriere : 04/07/2012
    Varsta : 26
    Localizare : Bacau

    Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive Empty Re: Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive

    Mesaj Scris de Mikro ... Mier Sept 19, 2012 9:55 am

    SCUZATI-MA CA INTERVIN

    DAR...

    cum adica sa nu merite? adica acesti producatori fac jocuri pentru NOI si noi nu ar trebui macar sa ii rasplatim cu ceva? daca nu ar merita crezi ca ei sar mai obosi sa faca aceste jocuri????!!! e adevarat ca acum si ei exagereaza ca fac joc dupa joc in 2 luni ca sa faca bani si niici macar nu le fac reusite....... dar totusi sunt si jocuri care merita... nu zic ca CS:GO ar merita dar... totusi
    JACKZORN
    JACKZORN
    Membru
    Membru


    Mesaje : 104
    Data de inscriere : 08/08/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Valcea

    Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive Empty Re: Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive

    Mesaj Scris de JACKZORN Mier Sept 19, 2012 10:23 am

    bah producatori astia baga intrun joc aproximatuv 5 mil de euro dar eu fac miliarde de euro pe urma lui cum adica rasplatiti ca ei au bani sa arunce cu ei la gunoi!!!
    RO|PGLºow|PIpOmETrU
    RO|PGLºow|PIpOmETrU
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 199
    Data de inscriere : 18/04/2012
    Varsta : 28

    Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive Empty Re: Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive

    Mesaj Scris de RO|PGLºow|PIpOmETrU Mier Sept 19, 2012 12:04 pm

    stati ma linistiti ca eu tot piratat il iau daca nu asta e nu il joc nu bag bani in jocuri si niici nu am sa bag:)
    nebunu10001
    nebunu10001
    Admin Server
    Admin Server


    Mesaje : 8
    Data de inscriere : 18/09/2012
    Varsta : 37

    Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive Empty Re: Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive

    Mesaj Scris de nebunu10001 Mier Sept 19, 2012 1:20 pm

    bossss eu cred totusi sa ati faci un control la creeras pt ca nu faci diferenta intre trecut si prezent de viitot nu ati mai spun ca deja de pierd in subiectul asta {acest coment este exclusiv pt jackzorn}
    JACKZORN
    JACKZORN
    Membru
    Membru


    Mesaje : 104
    Data de inscriere : 08/08/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Valcea

    Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive Empty Re: Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive

    Mesaj Scris de JACKZORN Mier Sept 19, 2012 11:23 pm

    uite dece ca si pipo e lafel ca si mine sa bagam bani in jocuri pentru pc trebuie sa fii maniac !!! si oricum parca intrun timp pipo erau harti don cs:go si in css si se auzea gloantele cu ecou!!

    Continut sponsorizat


    Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive Empty Re: Data lansarii a jocului Counter-Strike Global Offensive

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 5:27 am