Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3 participanți

    Vreau sa intreb ce are lumea cu mine si de ce ma face codat

    -Abyss ZaPhoD-
    -Abyss ZaPhoD-
    Membru
    Membru


    Mesaje : 2
    Data de inscriere : 23/04/2013
    Varsta : 33

    Vreau sa intreb ce are lumea cu mine si de ce ma face codat Empty Vreau sa intreb ce are lumea cu mine si de ce ma face codat

    Mesaj Scris de -Abyss ZaPhoD- Mier Apr 24, 2013 1:54 am

    Nu stiu cat de bine ma cunoasteti voi ..........dar eu nu sunt o persoana chiar asa de rea daca ajungi sa ma cunosti/ cunoasteti. Este destul de dezamagitor sa imi vad prieteni chiar si de pe steam si playeri care chiar nu ii cunosc si nu au nici-o treaba cu mine sa ma faca "codat" cand eu nu suport codati si asa... este plin servaru si sunt dezgustat de ei de ce ma-si dezgusta si eu pe mine trisand .
    Daca cineva are ceva cu mine va rog spunetim personal si nu mai vorbiti aiurea despre mine pe servare ca fac eu si amenint .. pentru ca eu nu am sa recurg decat la niste injuraturi verbale ... niciodata la ceva fizic pentru ca majoritatea sunteti copii care folosti coduri si cand va dovedesc ca pot face chiar si un codat faceti RAGE si incepeti sa ma atacati verbal iar asta este punctul meu cel mai slab.
    Nu am jucat aproape 10 ani cs 1.6 / counter strike source si global offensve. ca sa trec de pe steam pe v34 ca sa ma faceti codat. Daca nu era pentu mine si Dica si Steaua nu aveati pe ce sa va jucati ...... asa ca macar 1% va cer respect.
    Pentru cei care ma acuza de cod ii rog doar atat "am spus si o repet ""nu ma dau mare cu asa ceva " dar verificatima pe google Abyss ZaPhoD si veti fi convinsi pe unde am jucat ce am facut in trecut si ca nu folosesc coduri ..
    Iar pentru hateri nu pot decat sa le spun . Play hard Go Pro . este ceva ce am in fata mea zi de zi si imi da motivatia de a deveni mai bun si mai bun.


    O zi buna intregului staff PGL
    DJ H3RO
    DJ H3RO
    Admin Server
    Admin Server


    Mesaje : 270
    Data de inscriere : 22/04/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Pe undeva prin desert

    Vreau sa intreb ce are lumea cu mine si de ce ma face codat Empty Re: Vreau sa intreb ce are lumea cu mine si de ce ma face codat

    Mesaj Scris de DJ H3RO Mier Apr 24, 2013 2:56 am

    Tu cum poti sa joci de 10 ani counter strike source cand jocul este facut in 2004..? Viata de pe steam nu e ca aceea de pe non steam Wink Pe steam nu te face nimeni codat Wink Este mult mai bine acolo ...
    "este plin servaru si sunt dezgustat de ei de ce ma-si dezgusta si eu pe mine trisand ." Poti sa dai un exemplu daca te referi la cei din clanul RO|PGL?
    DarksidersFTW
    DarksidersFTW
    Membru
    Membru


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 31/08/2013
    Varsta : 24

    Vreau sa intreb ce are lumea cu mine si de ce ma face codat Empty Re: Vreau sa intreb ce are lumea cu mine si de ce ma face codat

    Mesaj Scris de DarksidersFTW Sam Aug 31, 2013 5:18 am

    Asta e si problema mea. Ma face lumea wallhacker deoarece am casti si aud toata harta...

    Eu joc FPS-uri de mic si tot am mai invatat sa joc..

    Da-o incolo de treaba... Playeri si admini ma fac codat apai trebuie sa joc ca un retardat care abea stie sa puna tinta pe inamic? ca sa ma pot juca?

    Continut sponsorizat


    Vreau sa intreb ce are lumea cu mine si de ce ma face codat Empty Re: Vreau sa intreb ce are lumea cu mine si de ce ma face codat

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 10:49 am