Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3 participanți

    Server De Mix/War

    DJ H3RO
    DJ H3RO
    Admin Server
    Admin Server


    Mesaje : 270
    Data de inscriere : 22/04/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Pe undeva prin desert

    Server De Mix/War Empty Server De Mix/War

    Mesaj Scris de DJ H3RO Vin Mar 29, 2013 1:53 am

    Am facut acest topic sa va propun sa creeam un sv si de mix/war pentru ca avem mare nevoie de unul Wink
    Dica zicea pe server ca vrea sa faca un server de deathmatch dar eu cred ca nu are rost un asfel de server,pentru ca noi avem si server-ul pe modul classis si lumea nu o sa mai intre pe dm.
    Deci un server de mix/war ar fi super bun pentru noi ca multi vor sa faca war cu noi si noi nu avem pe ce sa facem warurile.
    Dativa si voi cu parerea despre propunere mea Very Happy



    Multumesc de intelgere :*
    DieZz#
    DieZz#
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 466
    Data de inscriere : 28/08/2012
    Varsta : 28
    Localizare : Bucuresti

    Server De Mix/War Empty Re: Server De Mix/War

    Mesaj Scris de DieZz# Vin Mar 29, 2013 1:57 am

    Aceste planuri sau mai discutat si in trecut, sunt de acord ca ne trebuie un server de War / Mix, pentru a face antrenamentele cu cei din Gr.3 si mixuri Smile, cat despre serverul de Deathmatch, este o idee buna si asta, dar intai trebuie sa ne asiguram ca avem pe server mai mereu macar 30 de playeri, daca noi avem 10-15 playeri mereu, degeaba mai deschidem alt server...un server de Zombie / Deathrun sau altceva inafara de Deathmatch ar prinde mult mai bine !
    DJ H3RO
    DJ H3RO
    Admin Server
    Admin Server


    Mesaje : 270
    Data de inscriere : 22/04/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Pe undeva prin desert

    Server De Mix/War Empty Re: Server De Mix/War

    Mesaj Scris de DJ H3RO Vin Mar 29, 2013 3:19 am

    am vorbit cu Dica si a zis ar trebui sa mai dam 4,5 euro in plus ca sa tina servrul. Dar a zis ca are un server liber ,adica nu plateste nimik la hostpixel,dar a zis ca ca e steam on ... Dar cred ca putem sa-l modificam ... Wink
    ȘacaL
    ȘacaL
    Membru
    Membru


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 26/03/2013
    Varsta : 27

    Server De Mix/War Empty Re: Server De Mix/War

    Mesaj Scris de ȘacaL Vin Mar 29, 2013 8:40 am

    Euu.... as fi dispus sa dau 4-5 euro pt acel sv de war /mix Very Happy
    chiar daca nu sunt in clan( adica in asteptare la cerere) vreau sa aduc aceasta comunitate la un nivel mai mare sau sa fac niste chesti care aduc benefici pt cei din pgl Very Happy

    Continut sponsorizat


    Server De Mix/War Empty Re: Server De Mix/War

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 10:21 am