Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3 participanți

    Nu se stie

    SMOKE
    SMOKE
    Membru
    Membru


    Mesaje : 26
    Data de inscriere : 19/02/2013
    Varsta : 26
    Localizare : Sub pat =))

    Nu se stie Empty Nu se stie

    Mesaj Scris de SMOKE Joi Feb 21, 2013 12:25 pm

    Baieti cred ca o sa ma mut pe CS GO.. nu sunt sigur.... pina miine va dau raspunsul... poate pina miine mai facem si noi un mix ceva .. ca de cind sunt in clan de aprope o saptamina nam facut nimic...
    Eu va urez bafta all... sa ramineti asa cum sunteti... sa nu va destramati sau alt ceva ca o sa ma intorc .... Poate o sa ma mai tin si de source.. ar slabe sanse ... o sa va anunt ....
    Dar pina atunci BAFTA ALL..



    CU RESPECT SMOKE ... cheers




    RESPECT PGL cheers cheers
    ๖ۣۜŔeed
    ๖ۣۜŔeed
    Membru
    Membru


    Mesaje : 65
    Data de inscriere : 15/02/2013
    Varsta : 25
    Localizare : Prahova

    Nu se stie Empty Re: Nu se stie

    Mesaj Scris de ๖ۣۜŔeed Vin Feb 22, 2013 2:47 am

    Smile) asta trebuia la Discutii PGL nu aci da acu ce sati fac daca nu stii............

    P.S:Trebuia sa spui cand te mutai Wink
    DieZz#
    DieZz#
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 466
    Data de inscriere : 28/08/2012
    Varsta : 28
    Localizare : Bucuresti

    Nu se stie Empty Re: Nu se stie

    Mesaj Scris de DieZz# Vin Feb 22, 2013 3:16 am

    Din ce cauza te muti ? sau ma rog...CSGO este un alt tip de counter, si eu am jucat o perioada (vreo 2 saptama) da nu sa prins de mine, asta nu insemna ca trebuia sa postez pe forum ca renunt si ca ma intorc etc...nu facem nimic (antrenamente sau mixuri) pentru ca deocamdata suntem in constructie, trebuie sa ne facem un server propriu apoi cineva va tine serverul de war, unde vom face antrenamente in fiecare weekend mai ales cu grupa a 3 a. Am zis ca suntem in constructie adica luam clanul de la 0, acum cateva zile am dat afara vreo 5 din clan care nu au mai intrat cu lunile si nici n-au dat vreun semn de viata, voi sunteti viitorul grupa a 3 a, cum sunteti si voi 2, sunteti in teste, trebuie sa va antrenam sa deveniti din ce in ce mai buni, ca lider la grupa a 3 a vom face antrenamente si apoi mixuri in fiecare weekend (cand o sa avem server), vom exersa miscari, etc...sper ca ati inteles.
    SMOKE
    SMOKE
    Membru
    Membru


    Mesaje : 26
    Data de inscriere : 19/02/2013
    Varsta : 26
    Localizare : Sub pat =))

    Nu se stie Empty Re: Nu se stie

    Mesaj Scris de SMOKE Vin Feb 22, 2013 8:57 am

    Am inteles.. dar o sa mai joc dar mai rar... acum nu stiu ca inca nu sa dowloadat .... dar daca se tine de mn CS GO nu stiu sigur daca mai joc css ... totusi nu cred ca o sa se tine ...
    ๖ۣۜŔeed
    ๖ۣۜŔeed
    Membru
    Membru


    Mesaje : 65
    Data de inscriere : 15/02/2013
    Varsta : 25
    Localizare : Prahova

    Nu se stie Empty Re: Nu se stie

    Mesaj Scris de ๖ۣۜŔeed Vin Feb 22, 2013 10:05 am

    Diezz daca poti cand se face srv pgl imi dai si mie id si la ala de war Smile poate joc pe ala

    Continut sponsorizat


    Nu se stie Empty Re: Nu se stie

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 1:18 pm