Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4 participanți

    PROGRAME NECESARE DUPA INSTALAREA WINDOSULUI

    tygrutz
    tygrutz
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 160
    Data de inscriere : 20/08/2012
    Varsta : 35
    Localizare : La mare... departare

    PROGRAME NECESARE DUPA INSTALAREA WINDOSULUI Empty PROGRAME NECESARE DUPA INSTALAREA WINDOSULUI

    Mesaj Scris de tygrutz Vin Oct 19, 2012 4:32 pm

    PROGRAME NECESARE DUPA INSTALAREA WINDOSULUI

    aceasta lista este facuta pentru cei cu probleme in a alege programele dupa o instalare curata a windowsului


    pot face la cerere o instalare , intretinere profesionala de pc si programe (contra cost)
    - driver audio
    • - pentru windows xp: de pe situl producatorului placii de baza sau placii de sunet
    • - pentru windows 7/8 nu este necesar ... optional la alegea vostra

    - driver video
    • -http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

    - antivirus
    - browser
    - codec si flash
    - player video
    - player audio
    - socializare
    - altele optionale




    Nu sunt responsabil de calculatorul vostru!!!
    Nu imi asum nici un drept asupa acestor programe
    Nu fac reclama nimanui
    Nu ma plateste nimeni pentru ceea ce scriu.
    Daca iti arzi calculatorul sau iti omori mama in urma citirii articolului (desi nu vad cum) asta eu nu sunt responsabil cu nimic
    DieZz#
    DieZz#
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 466
    Data de inscriere : 28/08/2012
    Varsta : 28
    Localizare : Bucuresti

    PROGRAME NECESARE DUPA INSTALAREA WINDOSULUI Empty Re: PROGRAME NECESARE DUPA INSTALAREA WINDOSULUI

    Mesaj Scris de DieZz# Sam Oct 20, 2012 9:16 am

    un antivirus foarte bun (ma rog eu n-am avut probleme cu el) ar mai fi si Avast

    un alt program pentru redare audio pe care eu personal il folosesc si este foarte bun ar fi Windows Media Player care este playerul audio "incorporat" in windows, trebuie decat instalat si updatat Smile

    la torrent sunt de aceasi parere...desii folosesc BitTorrent este acelasi program ca si uTorrent...

    la montare imagini iso, bin, cue etc... eu prefer Daemon Tools Lite 4 este foarte bun si usor de utlizat Very Happy
    DJ H3RO
    DJ H3RO
    Admin Server
    Admin Server


    Mesaje : 270
    Data de inscriere : 22/04/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Pe undeva prin desert

    PROGRAME NECESARE DUPA INSTALAREA WINDOSULUI Empty Re: PROGRAME NECESARE DUPA INSTALAREA WINDOSULUI

    Mesaj Scris de DJ H3RO Sam Oct 20, 2012 11:37 am

    Diezz ai licenta de Avast pana in 2050? Sau are careva?
    avatar
    Shooter
    Admin Server
    Admin Server


    Mesaje : 52
    Data de inscriere : 07/09/2012
    Varsta : 27
    Localizare : la broscari

    PROGRAME NECESARE DUPA INSTALAREA WINDOSULUI Empty Re: PROGRAME NECESARE DUPA INSTALAREA WINDOSULUI

    Mesaj Scris de Shooter Sam Mar 30, 2013 10:17 am

    tigrule imi zici si mie un windows 7 ca sa imi descarc??? pe filelist sunt o gramada si nu ma pricep care e bun sau rau Smile

    Continut sponsorizat


    PROGRAME NECESARE DUPA INSTALAREA WINDOSULUI Empty Re: PROGRAME NECESARE DUPA INSTALAREA WINDOSULUI

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mar Mai 07, 2024 1:23 pm